شناکردن سواری ماشین خیابان انتظامی

شناکردن: سواری ماشین خیابان انتظامی اخبار حوادث

برگزاری انتخابات سراسری / پیشنهاد زیباکلام جهت اصلاح اصلاحات

شورای عالی سیاست‌گذاری، حجاریان، تاج‌زاده، سازندگی و همه این تشکل‌هایی که تحت عنوان اصلاحات و اصلاح‌طلبی فعال هستند، باید بدانند که رهبری اصلاحات باید مشخص ش..

ادامه مطلب

پرسشها کشور با پرسش و استیضاح حل نمی‌شود / عبدالله ناصری

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: من اعتقاد دارم که در کشور باید کارهای بنیادی صورت بگیرد و این را باید مسئولان و نمایندگان مجلس بدانند که پرسشها اقتصادی ما..

ادامه مطلب

انتقاد به لابي‌ها براي از بین بردن استيضاح ۲ وزير

این روزها تعدادی از وزرا می دانند که باید پاسخگوی مجلسیان باشند و علت آن هم عملکردشان هست. وزرایی مانند عباس آخوندی و علی ربیعی در سیبل استیضاح هستند. دور..

ادامه مطلب

به شما رای دادیم که …

برخی از اعضای دولت دوازدهم فکر می‌کنند کار جهت روحانی تازه شروع شده است است و فراموش کرده‌اند روحانی وارد سال پنجم ریاست خود شده است است.  ..

ادامه مطلب

ترساندن واقعی جهت امنیت و توسعه منطقه، مداخلات آمریکا در امور کشورهاست / قاسمی

سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد : مقامات آمریکایی ، سیاست‌های مستقل، روشنگرانه و توام با عزت و تدبیر جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در قبال تحول..

ادامه مطلب

دولت در سایه موجب تقویت دولت و کاندیدای رقیب می‎شود / الیاس حضرتی

اعضای کابینه سایه، از پتانسیل مورد نیاز برخوردار هستند تا هم برنامه‎های خود را جهت انتخابات آینده تقویت کنند و هم قادر خواهند بود نقدی بر دولت مستقر ار..

ادامه مطلب

در جریان برگزاری انتخابات هجمه‌های ناجوانمردانه‌ای علیه قوه قضاییه شد

رییس کل دادگستری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در ماه‌های اخیر به خاص در جریان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، هجمه‌های ناجوانمردانه‌ای علیه قوه قضای..

ادامه مطلب

نامزدها با قول‌های غیرعملی مردم را طلبکار نکنند/ اعتراض به درخواست ردصلاحیت نامزدهای شوراها ، مطهری

نائب مدیر مجلس در نطق میان دستور خود به عنوان انتخابات پرداخت و از در نصیحت با کاندیداها سخن گفت و از آنها خواست که با قول‌های غیرعملی مردم را طلبکار نکنند. او..

ادامه مطلب

بعضی فکر می کنند افتتاح چراغ لامپ است که ما بزنیم افتتاح شود / روحانی

امروز، روز بزرگی جهت همه ماست. روز پاسدار، روز ملی خلیج فارس و روز افتخار شروع خودکفایی کشور در بنزین است.  روحانی: بعضی فکر می کنند افتتاح چ..

ادامه مطلب