شناکردن سواری ماشین خیابان انتظامی

شناکردن: سواری ماشین خیابان انتظامی اخبار حوادث

دو جوان مسجدسلیمانی منجر به قتل شد ، رو کم‌کنی&quot، &quot

فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی و دستگیری یک قاتل جوان فراری در عملیات ضربتی پلیس در شهرستان مسجدسلیمان خبر داد.  "رو کم کنی"..

ادامه مطلب

جسد جوان ۱۹ ساله مفقودی در ارتفاعات قره‌چای بجنورد پیدا شد

روابط عمومی هلال احمر خراسان شمالی از کشف شدن جسد جوان 19 ساله که شب گذشته در ارتفاعات قره چای بجنورد مفقود شده است بود، خبر داد. جسد جوان ۱۹..

ادامه مطلب

دستگیری عوامل آتش‌زدن در یکی از مساجد مشهد

معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد از دستگیری عوامل آتش‌زدن در یکی از مساجد مشهد به وسیله سربازان گمنام امام زمان(عج) خبر داد. دستگیری عوامل آت..

ادامه مطلب

توضیحات دادستان نظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به اتفاق تیراندازی کهریزک

دادستان نظامی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ضمن تشریح اتفاق تیراندازی کهریزک، از آخرین کارها قضایی مرتبط با این اتفاق و جان باختن ضاربِ خبر داد. ..

ادامه مطلب

قتل داماد به وسیله مادر زن در اراک

دختر و مادر قصد داشتند که با آتش زدن جسد، آثار جنایت را از بین ببرند که در همان لحظات اولیه، همسایه‌ها متوجه آتش شده است و عنوان را به پلیس گزارش می‌کن..

ادامه مطلب

نگهداری جسد مادر در فریزر جهت دریافت حقوق بازنشستگی اش!

یک زن فرانسوی حدود هفت سال جسد مادر خود را در یک باغ و در فریزر نگهداری کرد تا حقوق بازنشستگی اش را دریافت کند!  نگهداری جسد مادر در فریزر جهت دریافت حقو..

ادامه مطلب

عکس + دستبرد دزدان شب‌رو به مغازه نقره‌فروشی

دزدان حرفه‌ای نیمه‌شب با برش کرکره مغازه نقره‌فروشی بیش از صد میلیون تومان ظروف نقره دزدی کردند. دستبرد دزدان شب رو به مغازه نقره فروشی +..

ادامه مطلب

عکس) + رمز گشایی از جسد حلق آویز شده است سعادت آباد کلید خورد(

تحقیقات جنایی جهت رمز گشایی از جسد حلق آویز شده است یک جوان در محله سعادت آباد شروع شد.  رمز گشایی از جسد حلق آویز شده است سعادت آباد..

ادامه مطلب

عکس + محاکمه 2 سارق به اتهام آزار دختر جوان

دو سارق لوازم داخل ماشین در حالی پای میز محاکمه قرار گرفتند که با شکایت دختری به اتهام آزار و اذیت روبه‌رو هستند. محاکمه 2 سارق به اتهام آزار دخ..

ادامه مطلب

اعترافات وحشتناک قاتل خودمعرف به جنایت دزد مغازه بعد از ۱۲سال

سارق مغازه لباس‌فروشی در خیابان وزرا در جریان بازجویی‌های پلیسی، اعتراف کرد که ۱۲ سال قبل دوست و همدستش را در اصفهان به قتل رسانده است. اعتر..

ادامه مطلب