شناکردن سواری ماشین خیابان انتظامی

شناکردن: سواری ماشین خیابان انتظامی اخبار حوادث

ارتباط ترامپ با بازیگر فیلم‎های مستهجن؟! , ابعاد تازه رسوایی‎های مدیر جمهور آمریکا

در پی رسوایی تازه مدیر جمهور آمریکا مبنی بر پرداخت حق‌السکوت 130 هزار دلاری به یک بازیگر فیلم‌های مستهجن جهت مخفی ماندن رابطه نامشروع، اکنون شرح بیشتری راجع ب..

ادامه مطلب

محمود عباس جواب تلفن داماد ترامپ را نداد

شبکه خبری المیادین به نقل از منابع دیپلماتیک از اقدام مدیر تشکیلات خودگردان فلسطین در رد درخواست گفتگوی تلفنی داماد و مشاور مدیر جمهوری آمریکا خبر داد...

ادامه مطلب

سپتامبری بی رحم در انتظار کاخ سفید است

مشاوران مدیر جمهور آمریکا با اشاره به موضوعاتی که قرار است در ماه آینده میلادی کاخ سفید در مورد آنها تصمیم گیری کند عنوان داشتند که «سپتامبری بی رحم»..

ادامه مطلب

این بار مقام ارشد اطلاعاتی ، سریال اخراج‌ها از کاخ سفید ادامه دارد

یک مقام ارشد اطلاعاتی از سمت خود در شورای امنیت ملی آمریکا کنار گذاشته شده است است.  سریال اخراج ها از کاخ سفید ادامه دارد/ این بار مقام ارش..

ادامه مطلب

«مِی» رضایت ملکه را گرفت

نخست وزیر انگلستان با جلب رضایت ملکه، آماده تشکیل دولت و شروع مذاکرات برگزیت در ۱۰ روز آینده است. «مِی» رضایت ملکه را گرفت عبارات مهم..

ادامه مطلب

مصر به سفیر قطر مهلت داد

دولت مصر در جهت قطع روابط دیپلماتیک خود با دوحه به سفیر قطر 48 ساعت مهلت داد تا خاک این کشور را ترک کند. مصر به سفیر قطر مهلت داد عبارات ..

ادامه مطلب

انتخابات 2018 و نگرانی‌ها راجع به جانشین پوتین

انتقال قدرت حتی به یکی از اعضای تیم حاکم مسئله آفرین است چه رسد به سر کار آمدن اپوزيسيون انتخابات 2018 و نگرانی ها راجع به جانشین پوتین عبارات مه..

ادامه مطلب