شناکردن سواری ماشین خیابان انتظامی

شناکردن: سواری ماشین خیابان انتظامی اخبار حوادث

طلای جهانی سقوط کرد

طلا در تصویر العمل به قوی‌تر شدن دلار و دورنمای زیاد کردن نرخ‌های بهره آمریکا در دسامبر که به تقاضای خرید این فلز ارزشمند لطمه زد، در معاملات روز پنج شنبه بازار..

ادامه مطلب

بارش پراکنده باران در نوار شمالی کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی اوضاع هوا سه روز آینده کشور را تشریح کرد. بارش پراکنده باران در نوار شمالی کشور عبارات مهم : با..

ادامه مطلب

قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های نقلی و نوساز

با وجود اینکه حباب قیمتی آپارتمان‌های نقلی به علت زیاد کردن قدرت خرید متقاضیان مسکن تحت تاثیر زیاد کردن سقف وام، نسبت به سال‌های گذشته قدری تخلیه شده است..

ادامه مطلب

شکست خانگی هوفن هایم برابر براگا ، جشنواره گل میلان در وین

تیم فوتبال میلان در نخستین بازی خود در لیگ اروپا به بردی پرگل در شهر وین دست یافت. جشنواره گل میلان در وین/ شکست خانگی هوفن هایم برابر بر..

ادامه مطلب

حکم 4 شهردار در انتظار تایید وزارت کشور ، 30 درصد از شهرداران استان اصفهان ابقا شدند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: با تصمیم شورای اسلامی شهرهای استان اصفهان در دوره جدید، 30 درصد از شهرداران در سمت خود ابقا شدند. ..

ادامه مطلب

قیمت بلیت بازی پرسپولیس – الاهلی مشخص شد(عکس)

با وجود قیمت گذاری بالای بلیت جایگاه خاص ورزشگاه محمد بن زاید، بلیت‌های عادی این مسابقه فقط با قیمت 20 درهم به فروش خواهد رسید.  قیمت بلیت بازی..

ادامه مطلب

تصاویر ، خرین خبرها از سریال محرمی «عقیق»

بیش از نیمی از تصویربرداری سریال «عقیق» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی که مدتی است در سکوت خبری در شهرک سینمایی غزالی کلید خورده، به انجا ..

ادامه مطلب