شناکردن سواری ماشین خیابان انتظامی

شناکردن: سواری ماشین خیابان انتظامی اخبار حوادث

در جریان برگزاری انتخابات هجمه‌های ناجوانمردانه‌ای علیه قوه قضاییه شد

رییس کل دادگستری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در ماه‌های اخیر به خاص در جریان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، هجمه‌های ناجوانمردانه‌ای علیه قوه قضای..

ادامه مطلب

۹۰ درصد مبتلایان به سرطان ریه افراد سیگاری هستند

معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: ۹۰ درصد مبتلایان به سرطان ریه را افراد سیگاری و مصرف‌کننده مواد دخانی تشکیل می‌دهد. ۹۰ درصد مبتلایان به سرطان ریه افراد ..

ادامه مطلب

گفت و گو با مژده لواسانی، عالی ترین مجری زن ۹۵

متولد آبان ۱۳۶۸ است و سه ساله بود که با برنامه سلام کوچولو، طعم شیرین رادیو را چشید. مژده لواسانی در همان کودکی و نوجوانی، اجرای رادیویی را به صورت حر..

ادامه مطلب

عکس + دعوت مسعود فروتن از همسر رامبد جوان

شب گذشته رامبد جوان میزبان مردمان کشور گرجستان (گرجی‌ها) شد و به گفت‌و‌گو با مسعود فروتن مجری و کارگردان رسانه ملی پرداخت. دعوت مسعود فروتن ..

ادامه مطلب

عکس + دستبرد دزدان شب‌رو به مغازه نقره‌فروشی

دزدان حرفه‌ای نیمه‌شب با برش کرکره مغازه نقره‌فروشی بیش از صد میلیون تومان ظروف نقره دزدی کردند. دستبرد دزدان شب رو به مغازه نقره فروشی +..

ادامه مطلب

غیر از عربستان با کشور دیگری مسئله فوتبالی نداریم/ اکثر پول کشور عزیزمان ایران از فیفا بعد گرفته شد ، آصفی

مشاور بین‌الملل فدراسیون فوتبال می‌گوید به لحاظ سیاسی کشور عزیزمان ایران هیچ مشکلی جهت برگزاری بازی‌های دوستانه ندارد. آصفی: غیر از عربستان با..

ادامه مطلب

آغاز ساخت بیمارستان هسته‌ای با حضور مسوولان ایرانی و اتریشی

مراسم شروع به ساخت بیمارستان هسته‌ای (پروتون تراپی و کربن تراپی) روز دوشنبه با حضور رییس شرکت انرژی اتمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مس..

ادامه مطلب

عکس) + رمز گشایی از جسد حلق آویز شده است سعادت آباد کلید خورد(

تحقیقات جنایی جهت رمز گشایی از جسد حلق آویز شده است یک جوان در محله سعادت آباد شروع شد.  رمز گشایی از جسد حلق آویز شده است سعادت آباد..

ادامه مطلب

عکس + محاکمه 2 سارق به اتهام آزار دختر جوان

دو سارق لوازم داخل ماشین در حالی پای میز محاکمه قرار گرفتند که با شکایت دختری به اتهام آزار و اذیت روبه‌رو هستند. محاکمه 2 سارق به اتهام آزار دخ..

ادامه مطلب

قالیباف، صدای احمدی نژاد را هم درآورد!

مسعود ماهینی این کارتون را با عنوان «وعده های کپی» در نیش خط منتشر کرد.ماهینی | کارتون | احمدی نژاد | اخبار اجتماعی قالیباف، صدای احمدی نژا..

ادامه مطلب