شناکردن سواری ماشین خیابان انتظامی

شناکردن: سواری ماشین خیابان انتظامی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نحوه حضور زنان در مسابقه والیبال کشور عزیزمان ایران و بلژیک

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور زنان در ورزشگاه آزادی در مسابقه والیبال تیم های ملی کشور عزیزمان ایران و بلژیک گفت که از ۳۰۰ زن حاضر در

نحوه حضور زنان در مسابقه والیبال کشور عزیزمان ایران و بلژیک

نحوه حضور زنان در مسابقه والیبال کشور عزیزمان ایران و بلژیک

عبارات مهم : ایران

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور زنان در ورزشگاه آزادی در مسابقه والیبال تیم های ملی کشور عزیزمان ایران و بلژیک گفت که از ۳۰۰ زن حاضر در ورزشگاه، تعداد کمی از طریق سایت بلیط خریده بودند و مابقی مدعوین بودند.

طیبه سیاوشی در گفت وگو با ایسنا با تاکید بر اینکه حضور زنان در ورزشگاه ها هیچ منع قانونی ندارد اظهار کرد: درست است در وهله اول زن هایی که در بازی روز گذشته کشور عزیزمان ایران و بلژیک حضور داشتند تعداد کمی بلیط خریده بودند و مابقی مدعوین بودند ولی این قدم اول اتفاق خوبی بود و تلاش ما این است که امکان حضور زنان در ورزشگاه ها فراهم شود.

نحوه حضور زنان در مسابقه والیبال کشور عزیزمان ایران و بلژیک

وی که خود در جریان مسابقه والیبال کشور عزیزمان ایران و بلژیک در ورزشگاه حضور پیدا کرده بود، راجع به بعضی اظهار نظرها مبنی بر حضور گزینشی بانوان افزود: شروع هر فعالیت بزرگ اجتماعی نیاز به مدیریت خاص دارد تا آن فعالیت با موفقیت به انجام برسد، بنابراین کمی شکیبایی و حوصله می تواند شرایط هماهنگ شدن همه اجزای یک اتفاق خوب را رقم بزند.

قول می دهم که ما تلاشمان را خواهیم کرد تا با توجه به مقامات ذی صلاح راه را جهت حضور زنان در ورزشگاه باز کنیم.نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس ادامه داد: با اینکه ما اتفاق دردناکی را در مجلس پشت سر گذاشته بودیم و من آمادگی معنوی جهت حضور در ورزشگاه را نداشتم ولی به علت قولی که از قبل داده بودم و اینکه می خواستم ببینم چطور می توان امکان حضور زنان در ورزشگاه را گسترش داد در این بازی حضور پیدا کردم و بسیار خوشحال بودم که ماحصل تلاش نمایندگان و وزارت ورزش، حضور ۳۰۰ زن در ورزشگاه بود.

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور زنان در ورزشگاه آزادی در مسابقه والیبال تیم های ملی کشور عزیزمان ایران و بلژیک گفت که از ۳۰۰ زن حاضر در

وی یادآور شد: من می دانم زن هایی که امکان حضور در بازی روز گذشته کشور عزیزمان ایران و بلژیک را پیدا نکردند، از این عنوان ناراحت هستند ولی حضور تعدادی از زنان در ورزشگاه آزادی مقدمه، تجربه و «اولین» خوبی بود و من قول می دهم که ما تلاشمان را خواهیم کرد تا با توجه به مقامات ذی صلاح راه را جهت حضور زنان در ورزشگاه باز کنیم. وزارت ورزش هم در تلاش است که این امکان را فراهم کند تا زن ها نیز بتوانند از طریق سایت بلیط تهیه کنند.

سیاوشی با اشاره به حضور اجتماعی زنان و مردان در کنار یکدیگر و فضای عمومی جامعه خاطر نشان کرد: جوانان، زنان و مردان به خوبی می دانند کجا می توانند نشاط سالم را داشته باشند و نشانه و انگیزه ارزش جهت ورود به ورزشگاه را درک می کنند. ضمن اینکه ما در سالن های والیبال، بسکتبال و تکواندو هیچ وقت شاهد مسئله و مسئله خاصی نبودیم و پیشینه بدی در این زمینه وجود نداشته هست؛ لذا زن ها می توانند در سالن های مذکور حضور داشته باشند. امکانات آن هم وجود دارد. فضا تفکیک شده است و راه های جدایی جهت تردد زن ها و مردها وجود دارند.

این امنیت را مرهون کسانی هستیم که در بیرون اهتمام خاص ای جهت تامین امنیت دارند.این عضو فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه زنان به عنوان نیمی از جامعه دوشادوش مردان می توانند با حضور در ورزشگاه ها، رویدادهای ورزشی را تماشا کنند، گفت: خوشبختانه ما در کشورمان مثل بعضی کشورهای دیگر نظرات متحجرانه ای در این زمینه نداریم بلکه تعداد زیادی از زنان ما فعالان سیاسی، اقتصادی، اجتماعی هستند و با توجه به اینکه هیچ منع قانونی جهت حضور زنان در ورزشگاه ها نیست و زنان و مردان ایرانی طبق قانون اساسی از حقوق برابر برخوردارند ان شاء الله این مسئله هم حل و فصل خواهد شد.

نحوه حضور زنان در مسابقه والیبال کشور عزیزمان ایران و بلژیک

با احترام به همه زن هایی که دوست دارند در ورزشگاه حضور پیدا کنند به آنها می گویم قدری صبر کنند ان شاء الله نتیجه خوبی را در این زمینه شاهد خواهند بود.وی حضور زنان در ورزشگاه ها را موجب دور شدن از فردگرایی و در کنار هم قرار گرفتن خانواده ها عنوان و خاطر نشان کرد: من با احترام به همه زن هایی که دوست دارند در ورزشگاه حضور پیدا کنند به آنها می گویم قدری صبر کنند ان شاء الله نتیجه خوبی را در این زمینه شاهد خواهند بود.

سیاوشی اضافه کرد: شب گذشته دیدیم که ورزشگاه آزادی علیرغم اتفاق تلخی که چهارشنبه گذشته در پایتخت کشور عزیزمان ایران اتفاق افتاده بود با استقبال خوبی مواجه شد و شاهد حضور جمع زیادی از علاقه مندان به ورزش بودیم. ما این امنیت را مرهون کسانی هستیم که در بیرون اهتمام خاص ای جهت تامین امنیت دارند.

واژه های کلیدی: ایران | بلژیک | ایرانی | مسابقه | والیبال | ورزشگاه | ورزشگاه | اتفاق خوب | روز گذشته

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs