شناکردن سواری ماشین خیابان انتظامی

شناکردن: سواری ماشین خیابان انتظامی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات غیر از عربستان با کشور دیگری مسئله فوتبالی نداریم/ اکثر پول کشور عزیزمان ایران از فیفا بعد گرفته شد ، آصفی

مشاور بین‌الملل فدراسیون فوتبال می‌گوید به لحاظ سیاسی کشور عزیزمان ایران هیچ مشکلی جهت برگزاری بازی‌های دوستانه ندارد.

غیر از عربستان با کشور دیگری مسئله فوتبالی نداریم/ اکثر پول کشور عزیزمان ایران از فیفا بعد گرفته شد ، آصفی

آصفی: غیر از عربستان با کشور دیگری مسئله فوتبالی نداریم/ اکثر پول کشور عزیزمان ایران از فیفا بعد گرفته شد

عبارات مهم : ایران

مشاور بین الملل فدراسیون فوتبال می گوید به لحاظ سیاسی کشور عزیزمان ایران هیچ مشکلی جهت برگزاری بازی های دوستانه ندارد.

حمیدرضا آصفی در گفت وگو با ایسنا در پاسخ به این پرسش که در وقت ورود آقای تاج به فدراسیون، شما به عنوان مشاور بین الملل فدراسیون فوتبال گزینش شدید ولی امروز در عرصه رسانه خبر کمی از شما به گوش می رسد، آیا به طور کلی در حوزه بین الملل فعالیت نمی کنید یا این که میل به ندارید آن ها را رسانه ای کنید، گفت: آن جا که مورد نیاز است مشورت های بین المللی می دهم و در مباحث کلان و حتی پرسشها جاری در دپارتمان بین الملل فدراسیون فعالیت می کنم ولی علاقه ای ندارم که زیاد در رسانه ها حاضر شوم.

غیر از عربستان با کشور دیگری مسئله فوتبالی نداریم/ اکثر پول کشور عزیزمان ایران از فیفا بعد گرفته شد ، آصفی

وی ادامه داد: مسوولیت رسانه ای فدراسیون به عهده روابط عمومی است و از آن جا که صورت رسانه ای هستم اگر یک بار به عنوان مشاور بین الملل صحبت کنم از آن بعد باید مرتب مصاحبه کنم. در حال حاضر هم هر روز رسانه ها به من مراجعه می کنند ولی من از آن ها می خواهم با روابط عمومی فدراسیون گفت وگو کنند. در مباحث عمده فدراسیون که نیاز به همکاری دارد هماهنگ هستیم و فدراسیون فوتبال هم انصافا از فدراسیون های موفق بوده و در دوران جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران نتیجه های موفقیت آمیزی کسب کرده است.

در بحث انتقال پول و جابجایی بعضی از بازی های بین المللی با فدراسیون فوتبال همکاری داشتم

مشاور بین‌الملل فدراسیون فوتبال می‌گوید به لحاظ سیاسی کشور عزیزمان ایران هیچ مشکلی جهت برگزاری بازی‌های دوستانه ندارد.

آصفی در پاسخ به این که وقت حضور شما در فدراسیون فوتبال با برجام هم وقت شده است بود و این امر امیدواری ایجاد می کرد که فدراسیون بتواند مسابقه های بین المللی و بازی های دوستانه بیش تری برگزار کند؛ ولی متاسفانه حتی در بازی با مراکش هم به خاطر اختلافی که با عربستان داشتیم به مسئله برخوردیم، گفت: من قرار بود با دوستان در چند مورد همکاری کنم که یکی از آن ها بحث انتقال پول بود که انجام شد به خصوص این که بخشی از این پول ها مربوط به داوران زحمت کش ما بود و امروز به پول خود رسیده اند.

وی ادامه داد: بحث دیگر جابجایی بعضی از بازی های بین المللی بود که موفقیت آمیز انجام شد، ولی بیش تر عنوان تکنیکی و فنی است و ما مسئله سیاسی نداریم. درخواست های زیادی از فدراسیون فوتبال جهت برقراری بازی های خارجی با تیم های ایرانی وجود دارد که محل و وقت آن ها بررسی می شود. فدراسیون به برنامه تیم ملی نگاه می کند و بر طبق آن شاید ببینند چیز دیگری به صلاح هست؛ ولی به طور کلی ما درحوزه فوتبال و برگزاری بازی های خارجی مسئله سیاسی نداریم.

در عرصه فوتبال فقط با سعودی ها مسئله داریم

غیر از عربستان با کشور دیگری مسئله فوتبالی نداریم/ اکثر پول کشور عزیزمان ایران از فیفا بعد گرفته شد ، آصفی

مشاور بین الملل فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که به واسطه مشکلی که داریم بعضی از بازی های بین المللی را نمی توانیم در کشور انجام دهیم و تصویر این عنوان هم صادق هست، گفت : در عرصه فوتبال ما فقط یک مسئله داریم آن هم با سعودی ها است که آن ها به کشور عزیزمان ایران نمی آیند و این فضا به وجود آمده است.

آصفی تاکید کرد: ما در رابطه با سایر بازی ها مشکلی نداریم ولی در رابطه با مراکش من فکر می کنم کمی برنامه ریزی ما با مسئله مواجه شد و می شد آن بازی را هم به نوعی درست کرد. در رابطه با اصل اردو دیر تصمیم گیری شد و بعضی اعتقاد داشتند که بروند و بعضی دیگر نمی درخواست کردند بروند. نتیجه این شد که در آخرین لحظات رفتند و یک بازی تدارکاتی انجام نشد. به نظر من این عنوان خیلی بزرگ نیست و به جز این مورد که بحث برنامه ریزی بود مساله دیگری نداریم و الان درخواست های زیادی داریم که سرمربی با توجه به اینکه تیم شرایط خوبی دارد نمی خواهد ریسک عجیبی انجام دهد. اوضاع ما خوب است و بازی های دوستانه قبل از بازی های آینده در دستورالعمل است.

مشاور بین‌الملل فدراسیون فوتبال می‌گوید به لحاظ سیاسی کشور عزیزمان ایران هیچ مشکلی جهت برگزاری بازی‌های دوستانه ندارد.

اکثر پول های بلوکه شده است کشور عزیزمان ایران در فیفا بعد گرفته شد

وی در پاسخ به این پرسش که از وقت حضور شما در فدراسیون بخشی از پول های بلوکه شده است کشور عزیزمان ایران آزاد شد. به طور دقیق چه مقدار از پول کشور عزیزمان ایران هنوز در حساب فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا مسدود است و تا چه اندازه می توان امیدوار بود این پول آزاد شود، گفت: اکثر پول ما از فیفا بعد گرفته شده است و به داوران، کلوب ها و فدراسیون تحویل داده شده است هست. مبلغ ناچیزی از آن باقی مانده است که مربوط به پولی است که باید جهت افزایش به جام جهانی دریافت کنیم و در آینده خواهیم گرفت.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | فوتبالی | رسانه ای | رسانه ها | بین الملل | کنفدراسیون آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs