شناکردن سواری ماشین خیابان انتظامی

شناکردن: سواری ماشین خیابان انتظامی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی در جریان برگزاری انتخابات هجمه‌های ناجوانمردانه‌ای علیه قوه قضاییه شد

رییس کل دادگستری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در ماه‌های اخیر به خاص در جریان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، هجمه‌های ناجوانمردانه‌ای علیه قوه قضاییه صو

در جریان برگزاری انتخابات هجمه‌های ناجوانمردانه‌ای علیه قوه قضاییه شد

در جریان برگزاری انتخابات هجمه های ناجوانمردانه ای علیه قوه قضاییه شد

عبارات مهم : ایران

رییس کل دادگستری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در ماه های اخیر به خاص در جریان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، هجمه های ناجوانمردانه ای علیه قوه قضاییه صورت گرفت که تاکنون دفاع شایسته ای نیز در این رابطه انجام نشده و مسلماً در هفته قوه قضاییه وظیفه ما نسبت به گذشته سنگین تر است.

به گزارش ایسنا به نقل از دادگستری کل استان تهران، غلامحسین اسماعیلی در نخستین نشست شورای قضایی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در امسال ضمن تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، گفت: در آستانه چهاردهم خرداد سالگرد ارتحال امام راحل قرار گرفته ایم، شخصیتی که جهت اسلام و کشور و مردم عزیزمان خدمت فراوانی نمود و به آنان عزت بخشید؛ لذا همه ما به نوعی مدیون ایثار و تلاش آن امام عظیم الشأن هستیم.

در جریان برگزاری انتخابات هجمه‌های ناجوانمردانه‌ای علیه قوه قضاییه شد

به راستی باید گفت بعد از ائمه اطهار(ع)، حضرت امام به عنوان شخصیتی بی بدیل انقلاب عظیمی را ایجاد کرد و او به حق از حیث فقاهت، بصیرت، جهاد و مبارزه، عرفان، فلسفه و رهبری ممتاز و بی نظیر بود.

رییس کل دادگستری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: صفت دشمن شناسی امام و شهامت و دلیری مثال زدنی او در کمتر کسی در دنیا یافت می شود. آنچه باعث شد این شخصیت عظیم به این درجه از تعالی معنوی نائل گردد، خداباوری و توکل به او و نداشتن هراس از دشمن های داخلی و خارجی بود. انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران به رهبری امام راحل دستاوردهای ارزشمندی در پی داشته است که در رأس آنها می توان به حکومت اسلامی و ولایت مطلقه فقیه اشاره کرد. این دستاوردها بسیار گران بدست آمده و شهدای زیادی خون پاکشان را جهت تحقق آن نثار نموده اند؛ لذا وظیفه داریم هر کدام به نوبه خود از این دستاوردها تا پای جان، حراست و حفاظت کنیم.

رییس کل دادگستری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در ماه‌های اخیر به خاص در جریان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، هجمه‌های ناجوانمردانه‌ای علیه قوه قضاییه صو

وی تاکید کرد: متاسفانه اخیراً مشاهده می شود نسبت به شخصیت حضرت امام (ره) و دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی از ناحیه بعضی افراد بی عنایتی شده است یا اموری مطرح می گردد که این ارزش ها را تحت الشعاع قرار میدهد، امید است این افراد متنبه شوند.

رییس شورای قضایی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به در پیش بودن هفته قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: این هفته وقت مغتنمی است تا ضمن تکریم همکاران قضائی و اداری زحمات بی شائبه این عزیزان در مناسب ترین اشکال به مردم اطلاع رسانی شود تا از این طریق اعتماد عمومی نسبت به تشکیلات قضایی ارتقا یافته و قضات و کارمندان نیز احساس غرورکرده و به تعلق خود به مجموعه قوه قضاییه افتخار و مباهات کنند.

وی اظهار کرد: در ماه های اخیر به خاص در جریان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، هجمه های ناجوانمردانه ای علیه قوه قضاییه صورت گرفت که تاکنون دفاع شایسته ای نیز در این رابطه انجام نشده و مسلماً در هفته قوه قضاییه وظیفه ما نسبت به گذشته سنگین تر است و به طور قطع با تبیین تلاش های صادقانه همکاران جهت مردم، این هجمه ها نیز خنثی خواهد شد.

در جریان برگزاری انتخابات هجمه‌های ناجوانمردانه‌ای علیه قوه قضاییه شد

در ادامه در این نشست، بعد از ارائه گزارش مربوط به پیگیری مصوبات برنامه استانی ریاست قوه قضائیه به وسیله معاون مالی و پشتیبانی و عمرانی و بیان اخبار مهم از ناحیه بعضی از اعضای شورا، اطراف برنامه های هفته بزرگداشت قوه قضائیه مباحث کارشناسی مختلفی مطرح شد و سپس حسب مورد تصمیماتی نیز اتخاذ شد.

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | استانی | برگزاری | انتخابات | قوه قضاییه | استان تهران | انقلاب اسلامی | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs