شناکردن سواری ماشین خیابان انتظامی

شناکردن: سواری ماشین خیابان انتظامی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی با سردار سلیمانی دیداری نداشتم / وزیر خارجه قطر

وزیر خارجه قطر در گفت‌وگو با یک رسانه عربی گفت: در بغداد با سردار سلیمانی، فرمانده سپاه قدس کشور عزیزمان ایران دیدار نداشتم.

با سردار سلیمانی دیداری نداشتم / وزیر خارجه قطر

وزیر خارجه قطر: با سردار سلیمانی دیداری نداشتم

عبارات مهم : ایران

وزیر خارجه قطر در گفت وگو با یک رسانه عربی گفت: در بغداد با سردار سلیمانی، فرمانده سپاه قدس کشور عزیزمان ایران دیدار نداشتم.

به گزارش ایسنا، محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، وزیر خارجه قطر در گفت وگو با روسیا الیوم گفت: در بغداد با سردار قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس کشور عزیزمان ایران دیدار نداشتم.

با سردار سلیمانی دیداری نداشتم / وزیر خارجه قطر

وی هم چنین گفت: طرف برابر به ما وقت و وقت دفاع از خود نمی دهد و آمریکا هر لحظه از مبارزه ما با تروریست ها تمجید کرده است و کشور عزیزمان ایران کشور همسایه ما است و ما خواهان روابط دوستانه با آن هستیم.

وزیر خارجه قطر در ادامه گفت: بعد از این که بعضی کشورهای عربی روابطشان را با ما قطع کردند کشور عزیزمان ایران تمام گذرگاه ها را بر روی ما باز کرد و ما اگر به چیزی نیاز پیدا کنیم با کشور عزیزمان ایران همکاری خواهیم کرد و بر اساس چارچوب شورای همکاری خلیج فارس همکاری تجاری با کشور عزیزمان ایران جرم نیست و از نظر همکاری اقتصادی با کشور عزیزمان ایران از میان کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس کشور قطر رتبه دوم را دارد.

وزیر خارجه قطر در گفت‌وگو با یک رسانه عربی گفت: در بغداد با سردار سلیمانی، فرمانده سپاه قدس کشور عزیزمان ایران دیدار نداشتم.

به گزارش ایسنا، در پی انتشار اخباری منسوب به تمیم بن حمد، امیر قطر در رسانه های عربی و بعضی از کشورهای عربی از جمله عربستان، مصر، امارات و بحرین کشور قطر را حامی تروریسم خواندند و بعد از قطع روابط دیپلماتیک با این کشور حریم های زمینی، دریایی و هوایی را به روی آن بستند.

هم چنین روزنامه سعودی عکاظ مدعی شده است بود که محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، وزیر خارجه قطر با سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس کشور عزیزمان ایران دیداری محرمانه داشته است و در این دیدار اتفاقات عجیبی رخ داده است.

واژه های کلیدی: ایران | همکاری | کشورهای عربی | سردار سلیمانی | سردار قاسم سلیمانی | شورای همکاری خلیج فارس | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs