شناکردن سواری ماشین خیابان انتظامی

شناکردن: سواری ماشین خیابان انتظامی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + محاکمه 2 سارق به اتهام آزار دختر جوان

دو سارق لوازم داخل ماشین در حالی پای میز محاکمه قرار گرفتند که با شکایت دختری به اتهام آزار و اذیت روبه‌رو هستند.

عکس + محاکمه 2 سارق به اتهام آزار دختر جوان

محاکمه 2 سارق به اتهام آزار دختر جوان +عکس

عبارات مهم : ماشین

دو سارق لوازم داخل ماشین در حالی پای میز محاکمه قرار گرفتند که با شکایت دختری به اتهام آزار و اذیت روبه رو هستند.

به گزارش جام جم، اوایل سال95 مردی با مراجعه به کلانتری 103 خاتون آباد پاکدشت از دزدی لوازم داخل خودرواش خبر داد و گفت: «در منزل نشسته بودم که صدایی از کوچه شنیدم. سریع پایین رفتم و دیدم، در جلوی خودرویم کج شده است و تمام تجهیزات صوتی آن به ارزش پنج میلیون تومان به دزدی رفته است.»

رسیدگی به پرونده شروع شده است بود که چند مالباخته دیگر نیز به کلانتری مراجعه و شکایت مشابهی تنظیم کردند. تعداد آنها به پنج نفر رسیده بود و هر کدامشان مبالغ چند میلیونی خسارت دیده بودند.

عکس + محاکمه 2 سارق به اتهام آزار دختر جوان

به گفته آنها، سارقان دو مرد جوان بودند که بعد از پرسه زدن در کوچه ها، ماشین ها را گزینش کرده و دست به دزدی می زدند. در بین شاکیان یک دختر جوان هم وجود داشت که مدعی آزار و اذیت خود به وسیله سارقان شده است بود. بعد از شناسایی هویت متهمان، هر دوی آنها در عملیات پلیس پاکدشت دستگیر شدند و به جرم خود اعتراف کردند تا پرونده ارزش جهت پیگیری در اختیار شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گیرد.

دو سارق لوازم داخل ماشین در حالی پای میز محاکمه قرار گرفتند که با شکایت دختری به اتهام آزار و اذیت روبه‌رو هستند.

در جلسه دادگاه، چهار شاکی حضور داشتند. یکی از آنها پسری جوان بود که روز سرقت، خودرویش در یک تصادف واژگون شده است و سارقان در آن شرایط از او دزدی کرده بودند. او گفت: «با سرعت زیادی در اتوبان در حال حرکت بودم که ناگهان کنترل ماشینم را از دست دادم و در شانه خاکی بزرگراه واژگون شدم. هنگامی که از ماشین پایین آمدم، سارقان با یک دستگاه پراید به من نزدیک شدند. از آنها خواستم چند دقیقه کنار ماشین بایستند تا دنبال پلیس بروم. هنگامی که برگشتم دیدم گوشی دو میلیون تومانی ام که در ماشین بود را دزدیده اند.» مالباخته ای دیگر نیز گفت: «از سر کار برگشته بودم که هر دو سارق را در حال پرسه زنی در کوچه دیدم. چند ساعت بعد، هنگامی که به ماشینم سر زدم دیدم دزدگیرش قطع شده است و حدود دو میلیون تومان از لوازم داخلی اش به دزدی رفته است.»

سپس هر دو متهم در جایگاه ایستادند. یکی از آنها خود را بی گناه دانست و گفت: «من در هیچ کدام از دزدی ها نبودم. چند وقت پیش، سعید (متهم دیگر) یک عینک آفتابی دزدیده و آن را به من داده بود. من آن را چند روز به چشمم زدم و با سعید تردد می کردم. جهت همین بقیه فکر کردند در این دزدی ها هم دست داشته ام.» سعید ولی دزدی ها را گردن گرفت و گفت حاضر است خسارت مالباخته ها را پرداخت کند.

در ادامه، جلسه پیگیری جهت بررسی ادعای دختر جوان مبنی بر وقوع آزار و اذیت به شکل غیرعلنی برگزار شد. در آخر نیز قضات جهت صدور رای وارد شور شدند.

عکس + محاکمه 2 سارق به اتهام آزار دختر جوان

واژه های کلیدی: ماشین | میلیون | میلیونی | در ماشین | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs