شناکردن سواری ماشین خیابان انتظامی

شناکردن: سواری ماشین خیابان انتظامی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + دستبرد دزدان شب‌رو به مغازه نقره‌فروشی

دزدان حرفه‌ای نیمه‌شب با برش کرکره مغازه نقره‌فروشی بیش از صد میلیون تومان ظروف نقره دزدی کردند.

عکس + دستبرد دزدان شب‌رو به مغازه نقره‌فروشی

دستبرد دزدان شب رو به مغازه نقره فروشی +عکس

عبارات مهم : کرکره

دزدان حرفه ای نیمه شب با برش کرکره مغازه نقره فروشی بیش از صد میلیون تومان ظروف نقره دزدی کردند.

به گزارش جام جم، ساعت 8 صبح پنجشنبه چهارم خرداد، مردی با 110 تماس گرفت و ازدستبرد به مغازه نقره فروشی اش در خیابان استاد نجات الهی خبر داد.

ماموران کلانتری 107 فلسطین با حضور در آنجا مشاهده کردند کرکره مغازه تخریب شده است و سارقان ظروف نقره و زیورآلات را دزدی کرده اند. این در حالی بود که بررسی ها نشان می داد، سارقان جهت این که ردی از خود برجای نگذارند، دوربین مداربسته و رایانه داخل مغازه را که صحنه دزدی در آن ثبت شده، با خود برده بودند.

عکس + دستبرد دزدان شب‌رو به مغازه نقره‌فروشی

ماموران به تحقیق از صاحب مغازه نقره فروشی پرداختند که معلوم شد ارزش اموال دزدی شده است بیش از صد میلیون تومان بوده و ماجرای دزدی را نیز از طریق تماس همسایه ها متوجه شده است است.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی تحقیقات پلیسی از همسایه ها شروع شد تا این که یکی از همسایه ها به افسر تحقیق گفت: صبح که به مغازه ام آمدم، متوجه شدم کرکره مغازه و قفل تخریب شده است و در مغازه نیمه باز هست. زمانی که داخل شدم همه جا به هم ریخته بود. همان موقع مطمئن شدم که از آنجا دزدی شده است هست. با مرد همسایه تماس گرفتم و عنوان را خبر دادم. بعد او آمد و بعد از دقایقی نیز ماموران در محل حاضر شدند.

دزدان حرفه‌ای نیمه‌شب با برش کرکره مغازه نقره‌فروشی بیش از صد میلیون تومان ظروف نقره دزدی کردند.

این در حالی بود که همسایه دیگری نیز به افسر تحقیق گفت: ساعت 2 بامداد بود که چهار پسر جوان را دیدم که نزدیک مغازه نقره فروشی «سوان» نشسته بودند. گمان کردم آنها از افراد کارتن خواب و زباله جمع کن هستند و بزودی از آنجا می روند. توجهی نکرده و به رستورانم برگشتم. با توجه به واکنش‌ها آنها تصور می کنم سارقان مغازه همین چهار پسر جوان بودند.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی تحقیقات پلیسی جهت یافتن سارقان مغازه نقره فروشی شروع شد.

جوزف، صاحب مغازه نقره فروشی راجع به ماجرای دزدی از مغازه اش به جام جم گفت: من از سال 79 این مغازه نقره فروشی را اداره می کردم. شعبه اول آن در تبریز و شعبه دوم در اختیار من بود. مدتی قبل به علت مالیات اوج مجبور شدم مغازه را به حالت تعطیل درآورم. صبح ازطریق تماس یکی از همسایه ها متوجه دزدی از مغازه شدم. زمانی که به محل آمدم، متوجه شدم همه وسایل مغازه به هم ریخته است.

عکس + دستبرد دزدان شب‌رو به مغازه نقره‌فروشی

وی افزود: ظروف و زیورآلات نقره که بیش از صد میلیون تومان ارزش داشت دزدی شده است و کرکره مغازه ماهرانه تخریب شده است بود. سارقان وقت نکردند گاوصندوق را که داخل آن نیز ظروف نقره بود، خالی کنند.

دزدان حرفه‌ای نیمه‌شب با برش کرکره مغازه نقره‌فروشی بیش از صد میلیون تومان ظروف نقره دزدی کردند.

واژه های کلیدی: کرکره | میلیون | دزدی از مغازه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs