شناکردن سواری ماشین خیابان انتظامی

شناکردن: سواری ماشین خیابان انتظامی اخبار حوادث

طلا در تصویر العمل به قوی‌تر شدن دلار و دورنمای زیاد کردن نرخ‌های بهره آمریکا در دسامبر که به تقاضای خرید این فلز ارزشمند لطمه زد، در معاملات روز پنج شنبه بازار

طلای جهانی سقوط کرد

طلای جهانی سقوط کرد

عبارات مهم : بازار

طلا در تصویر العمل به نیرومند تر شدن دلار و دورنمای زیاد کردن قیمت های بهره آمریکا در دسامبر که به تقاضای خرید این فلز ارزشمند لطمه زد، در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی به پایین ترین قیمت در سه هفته گذشته سقوط کرد.

به گزارش ایسنا، هر اونس طلا جهت تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۲ درصد کم کردن یافت و به ۱۲۹۸.۰۶ دلار رسید در حالی که اوایل معاملات تا سطح ۱۲۹۴.۴۱ دلار عقب نشینی کرده بود.

طلای جهانی سقوط کرد

در بازار نیویورک، هر اونس طلا جهت تحویل در دسامبر حدود ۱.۲ درصد کم کردن یافت و به ۱۳۰۱.۲۰ دلار رسید. بهای معاملات این بازار روز چهارشنبه ۱۸.۷۰ دلار یا ۱.۴ درصد کم کردن یافت و در ۱۲۹۷.۷۰ دلار بسته شد.

بانک مرکزی آمریکا روز چهارشنبه بعد از این که قیمت طلا بسته شد، در آخر نشست دو روزه خود اعلام کرد همچنان قصد دارد قیمت های بهره را یک دور دیگر تا آخر سال میلادی جاری زیاد کردن دهد و احتمالا سه دور دیگر زیاد کردن قیمت ها در سال ۲۰۱۸ انجام خواهد گرفت.

طلا در تصویر العمل به قوی‌تر شدن دلار و دورنمای زیاد کردن نرخ‌های بهره آمریکا در دسامبر که به تقاضای خرید این فلز ارزشمند لطمه زد، در معاملات روز پنج شنبه بازار

نرخ های بهره بالاتر آمریکا دارایی های دیگری مانند اوراق قرضه را نسبت به طلا که سوددهی ندارد جالب تر می کند.

بانک مرکزی آمریکا همچنین اعلام کرد به تدریج کم کردن ترازنامه ۴.۵ تریلیون دلاری خود را از اکتبر شروع خواهد کرد.

پس از اعلام تصمیم سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا، دلار افزایش کرد و بازده اوراق قرضه به بالاترین سطح در شش هفته گذشته رسید. دلار در معاملات روز پنج شنبه به روند افزایشی ادامه داد و ۰.۲ درصد در برابر ین ژاپن زیاد کردن یافت. این ارز در برابر سبدی از ارزهای بزرگ ثابت بود.

طلای جهانی سقوط کرد

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره جهت تحویل فوری ۰.۵ درصد کم کردن یافت و به ۱۷.۰۴ دلار رسید. هر اونس پلاتین جهت تحویل فوری، ۰.۳ درصد کم کردن یافت و ۹۳۸.۴۹ دلار معامله شد. هر اونس پالادیوم جهت تحویل فوری، ۰.۲ درصد رشد کرد و به ۹۱۱.۵۰ دلار رسید.

واژه های کلیدی: بازار | مرکزی | آمریکا | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs