شناکردن سواری ماشین خیابان انتظامی

شناکردن: سواری ماشین خیابان انتظامی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار اجتماعی جانورهایی که به سفره هفت‌سین اضافه شدند

معاون فنی اداره کل حفاظت محیط‌زیست لرستان گقت: خریدوفروش تمامی گونه‌های متفاوت جانوری بدون اخذ مجوز، خلاف قانون و ممنوع است.

جانورهایی که به سفره هفت‌سین اضافه شدند

جانورهایی که به سفره هفت سین اضافه شدند

عبارات مهم : برخورد

معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان گقت: خریدوفروش تمامی گونه های متفاوت جانوری بدون اخذ مجوز، خلاف قانون و ممنوع است.

نبی الله قائد رحمتی در گفت وگو با ایسنا با بیان اینکه برابر قوانین محیط زیست با متخلفین به شدت در ایام عید برخورد خواهد شد، افزود: متأسفانه با توجه به نزدیک شدن ایام نهایی سال بعضی افراد سودجو و وقت طلب اقدام به خریدوفروش گونه های متفاوت جانوری می کنند. این گونه ها مشمول بر مارمولک ها، مارها، لاک پشت برکه ای و یا سمندر هستند که خلاف قوانین و مقررات محیط زیست است.

معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان خاطرنشان کرد: علاوه بر تشکیل پرونده قضایی، ضرر و زیان ناشی زنده گیری جانوران وحشی نیز از آن ها گرفته می شود. بسیاری از این گونه ها نادر و در معرض خطر انقراض هستند. متأسفانه در بسیاری از موارد این کار موجب انتقال بعضی بیماری های یکسان بین انسان و حیوان می شود.

جانورهایی که به سفره هفت‌سین اضافه شدند

قائدرحمتی بیان کرد: با توجه به هماهنگی های به عمل آمده و تشکیل جلسات مربوطه با همکاری دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در آستانه عید نوروز و ایام تعطیلات با متخلفینی که اقدام به خریدوفروش گونه های جانوری وحشی در اماکن عمومی و میادین بازارها کنند به شدت برخورد خواهد شد و به همین منظور گشت های خاص ای جهت کنترل این قبیل فعالیت های غیرمجاز در سطح استان و شهرستان های تابعه تشکیل شده است است.

معاون فنی اداره کل حفاظت محیط‌زیست لرستان گقت: خریدوفروش تمامی گونه‌های متفاوت جانوری بدون اخذ مجوز، خلاف قانون و ممنوع است.

واژه های کلیدی: برخورد | دستگاه قضایی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs